Bodrum Ariston beyaz eşya ve termosifon servisi

Bodrum Ariston beyaz eşya ve termosifon servisi

Ariston markasının prensip kabul ettiği kalite anlayışından asla ödün vermeden sizlere yetkili beyaz eşya ve termosifon servisi hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız.

Bodrum'da ikamet ediyor iseniz ve termosifon ile beyaz eşya tercihlerinizi Ariston markasından yana yaptıysanız karşı karşıya kalabileceğiniz arıza durumlarında endişelenmenize gerektirecek bir durum artık kalmadı.

Servis derdinize son vermeyi kendimize hedef edinerek bu konuda oldukça büyük başarılara imza atmış bir yetkili servisi olarak sizlere de bu dertten kurtarmayı kendimize görev bilmekteyiz.

Bodrum Ariston beyaz eşya ve termosifon servisinden hangi hizmetleri alabilirsiniz?

Öncelikle Ariston markasının üretmiş olduğu ve piyasada satışını sağlamış olduğu tüm beyaz eşya ve termosifon ürünlerinin teknik destek ve bakım yedek parça onarım işlemlerini tarafımızdan temin edebilirsiniz.

Şeffaf olarak müşterimize paylaştığınız işlemlerimiz sayesinde gönül rahatlığı ile alacağınız hizmetin bedelini de bilerek bizlere, cihazlarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

Termosifon bakımı nasıl yapılır?

Elektrikli modellerin daha çok tercih edildiği termosifon cihazları içerisinde uzun saatler boyunca su barındırmasından dolayı kireç birikimi problemi yaratabilir.

Yapılacak ilk işlem kazanın dibinde birikmiş olan kirecinin temizlenmesi ile birlikte suyun tahliye edilmesi işlemidir.

Termosifon sistemlerinde suyun ısısını bilmesi için metal parçalar sayesinde elektrik akımı ile bir teknoloji yoğurularak sıcak su elde edilir.

Bu rezistansların ve termosifon kazanının paslanmaması ve kireç tutmaması gerekmektedir.

Termosifon cihazınızdan tam performans alabilmeniz için düzenli olarak Kazan temizliği ve bakımını yaptırmanız gerekir.

Sizlere Bodrum Ariston beyaz eşya ve termosifon servisi olarak bu konuda güler yüzlü ve profesyonel hizmet sunmak bizim işimiz. Beyaz eşya ve termosifon cihazlarınız için teknik destek ihtiyaç duyduğunuzda 7 gün 24 saat aktif olan müşteri danışma ve destek hattı sayesinde bizlere ulaşabilir Müsait olduğunuz gün ve saat dilimi için randevu talep edebilirsiniz.

 Sizlere kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmanın uzun yıllardır müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sürdürdüğümüz çalışmaların meyvesini toplamaya haklı gururunu yaşamaktayız ailemize katılmak ve hizmet kalitesi farkını yaşamak için bize ulaşınız.

Bodrum Ariston beyaz eşya ve termosifon servisi