Manisa Siemens Klima ve Beyaz Eşya Servisi

Manisa Siemens Klima ve Beyaz Eşya Servisi

Manisa ilinin en güvenilir yetkili Siemens teknik servisi her zaman sizlere hizmete hazır.

Manisa Siemens Klima ve Beyaz Eşya Servisi yetkili bir teknik servis olup her türlü Siemens marka beyaz eşya ve klimalarınızın teknik destek isteyen hizmetlerinde kullanıcıların bir numaralı tercihidir.

Servisimiz beyaz eşya ve klimaların satış sonrası kurulum, onarım, bakım, temizleme gibi teknik hizmetlerini vermektedir.

Manisa Siemens Klima ve Beyaz Eşya Servisi buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre ürünleriniz, ocak, fırın gibi beyaz eşyalarınız ve her model ve tür klimalarınız için hizmet sunmaktadır.

Çatımız altında görev yapa her bir personelimiz sizin sorunlarınızı kendi sorunu gibi düşünerek hemen sonuçlandırmak için çabalar. Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek önceliğimizdir. Her bir çalışanımız konularında ayrıntılı bilgi ve tecrübe sahibidir. Sürekli eğitimlerle kendilerini geliştirmekte olan ekibimiz teknolojiyi yakından takip ederek her türlü cihazın her modeline ait problemi kolaylıkla saptar ve çözer.

Manisa Siemens Klima ve Beyaz Eşya Servisi  ekiplerimiz bakımı ve onarımı gereken ürünlerinizin her bir parçasını ayrıntılı olarak inceler, sorunu doğru olarak tespit ettikten sonra onarım işlemine geçer. Bu aşamada kullanılması gereken yedek parçalar mutlaka orijinal ve garantili parçalar olur.

Her bir işlem yerinde servis hizmetimiz ile cihazlarınız bulunduğu yerden çıkarılmadan sizlerin yanında ve onayınız alınarak yapılmaktadır.

Ücret tarifemiz oldukça ekonomik ve müşteri dostu olup tüm çalışmalarımız firmamızın güvence ve garantisi altındadır.  Belirlenen süreler içerisinde aynı ürün aynı arıza tekrarını yaparsa yeniden teknik servis hizmeti sağlamakta ve bu hizmetten ücret almamaktayız.

Manisa Siemens Klima ve Beyaz Eşya Servisi klimalarınızın bakım ve temizliği, yer değiştirme işlemleri gibi hizmetleri de gönül rahatlığı  ile alabileceğiniz bir servistir. Klimalarınızın iç ve dış ünite temizliği detaylı olarak gerekli kimyasal maddeler kullanılarak ve mekanınız kirletilmeden, titizlikle yapılmaktadır.

Tüm işlerimizde müşteri memnuniyeti, temizlik, hızlı hizmet, dürüstlük ve yüksek kalite standartlarımız asla taviz vermeyeceğimiz prensiplerimiz olmuştur.

 Müşterilerimizden aldığımız takdirler neticesinde daha da büyük bir azim ve şevk ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Hizmetlerimizden faydalanmak için arayınız..

 

 

 

 

Manisa Siemens Klima ve Beyaz Eşya Servisi