Aeg Servisi

AEG Teknik Servis Merkezi 08508854208

AEG Teknik Servis

Allgemeine Elektricitats-Gesellschaft AG ya da kısaca AEG olarak bilinen marka Avrupa ülkelerinden Almanya’nın sahibi olduğu bir markadır. Almanya’nın en köklü markalarından olan AEG, ağırlıklı olarak elektrik endüstrisinde faaliyet gösterir. Avrupa Birliği ve de dünya genelinde son derece popüler bir Alman markası olan AEG, özellikle ürettiği sağlam ürünler ile adından söz ettirir.Vizyon sahibi mimar Peter Behrens, 1907 yılında AEG'nin Artistik Danışmanlığına getirilmiş Behrens'in AEG için yaptığı çalışmayla, modern endüstriyel tasarımın kurucusu olduğu kabul edilir.Çok yoğun şekilde çalışan Behrens; en işlevsel olduğu kadar, en estetik AEG ürünlerini geliştirdi.AEG yaptığı her şeyin merkezine yenilikçiliği koyar. İlk elektrikli buzdolabından, sıcak su pompa teknolojisiyle donatılmış çamaşır kurutucuya uzanan bir yelpazedeki ev aletleri, böyle yenilikçi bir anlayışın eseridir.Kurulduğu günden bu yana sektörün verdiği tecrübe ile müşterilerine kendini geliştiren firmamız her geçen gün günlük servis kapasitesini arttırmış ve sunduğu servis hizmetleri ile başarılarını sürdürmektedir. Bugün mobil servis aracılığıyla teknik servis hizmetini sürdüren ve tüm Türkiyede aynı anda teknik servis sunan Servis Çağrı Merkezi bugün son teknolojik cihazlarla siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindedir. AEG Servis Çağrı Merkezimize dilerseniz "08508854208" den ulaşabilir ve AEG marka ürününüz için Servis Çağrı Merkezi teknik servis personeli çağırabilirsiniz.

AEG Türkiye Beyaz Eşya Teknik Servisi ve Çağrı Merkezi olarak tüm yerli ve yabancı markaların, klima, buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi montaj, bakım ve arıza servis hizmetleri sunmaktayız
Profesyonel ekibimiz ve garantili servis hizmetlerimizle, 7/24 hizmetinizdeyiz.

AEG tüm yerli ve yabancı markaların, klima, buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi başlıca ürünlere teknik servis hizmeti sunan firmamız bugün başarılı çalışmalarıyla sektörde adından söz ettirmekte ve her gün başarılarının verdiği güvence ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizin de AEG marka cihazınızda sorun varsa veya montaj işlerinizi yaptırmayı düşünüyorsanız size bu konuda profesyonel hizmeti verecek olan AEG TÜRKİYE Servis Çağrı Merkezi'ni arayıp randevu alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin telefonlarını bekliyoruz.

 

Aeg Servisi