Amana Servis

AMANA TEKNİK SERVİS MERKEZİ 08508854208

AMANA BUZDOLABI SERVİSi

Ortamdaki ısı değişimleri için kullanılan klimalar sıcak ve soğuk hava elde edilmesini sağlayan ürünlerdir. Amana markalı klimalar da en fazla tercih edilen klimalar arasında yer almaktadır. Amana klimalarınızda da diğer markalarda yaşanabileceği gibi bazı sorunlar yaşanabilmektedir. Bu tür durumlarda profesyonel teknik servislerden destek almanız tavsiye edilmektedir.

 

Amana klima servisi almak istediğiniz zaman firmalardan aynı zamanda bakım hizmeti de talep edebilirsiniz. Böylelikle klimaların en temel ihtiyaçları arasında yer alan periyodik bakımlarını da yaptırmış olursunuz. Periyodik bakımı yapılmış olan klimalar diğer klimalara göre daha üst düzey performans elde edebileceğiniz klimalardır.

 

Konut ve ticari yapılarda kullanılan VRF klimalar için de Amana VRF servisi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Amana özel servisi hizmeti sunan firmaların büyük bir çoğunluğu ev ve işyeri tipi standart klimalar ile birlikte VRF klimalar için de teknik servis hizmeti sunmaktadır.

 

Amana Klimalar Neden Arızalanır?

 

Amana beyaz eşya servisi sizlere klimaların hangi sebeplerden dolayı arızalandığını detaylı bir şekilde anlatacaktır. Ancak servise gitmeden önce klimaların arızalanma sebeplerini bilmenizde de fayda olacaktır. Düzenli bakımı yapılmayan, elektrik akımı sorunu olan ve filtreleri değiştirilmeyen klimalar arızaya yol açabilmektedir.

 

Amana Klima Bakımı Ne Zaman Yapılmalıdır?

 

Amana klimaların bakımı düzenli aralıklar ile yapılmalıdır. Özellikle mevsim geçişleri söz konusu olduğu zaman mutlaka klima bakımınızı yaptırmanız tavsiye edilmektedir. Herhangi net bir sayı verebilmek zordur ancak bir yıl içerisinde en az 2 defa periyodik bakım yaptırılması gerekmektedir.

 

Amana teknik servisi hizmetleri sunan firmalar arasından seçim yapacağınız zaman firmaların tecrübeli olmasına ve müşterileri tarafından olumlu geri dönüşler almış olmasına dikkat etmelisiniz. Böylelikle aynı sorunun tekrar etmesi gibi problemler ile karşılaşmamış olursunuz.

Amana Servis