Arçelik Servis

Arçelik Teknik Servis Merkezi 08508854208

Arçelik  Servisi

1955 yılında Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından kurulan Türkiye merkezli bir marka olan Arçelik bir beyaz eşya ve teknoloji şirketi olarak piyasada adını üst sıralara yazdırmayı başarmıştır.

Beyaz eşya ve klima cihazlarınızda Arçelik markasını tercih ettiyseniz oldukça doğru bir tercih de bulunduğunuzu söylemek mümkün.

Gerek servis ağı gerek hizmet kalitesi gerek teknolojik imkânları son derece uzman bir şekilde kullanması ile Arçelik markası gözde olarak tercih edilen markalardan biridir.

Türkiye sıcaklarında asla bozulan bir buzdolabı ya da klima ile uğraşmak istemezsiniz.

Elbette bizler de sizin böyle sorunları yaşamanızı istemeyiz.

Bu sebeple rutin bakım işlemlerine titizlik göstererek işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve olası büyük arızaların önüne geçiyoruz.

Önemsediğimiz nokta burada yalnızca siz müşterilerimizin mağdur olmadan kaliteli ve profesyonel hizmet alması ve bunula birlikte, bütçenizin de sarsılmaması.

Çünkü biz şeffaf bir şekilde yapacağımız tüm işlemleri sizlerle paylaşır tutar ve fiyat paylaşımını sağlarız.

Talep etmediğiniz yâda yetki vermediğiniz hiçbir işlem cihazlarınıza uygulanmaz. Alacağınız hizmetin tutarını ve yapılan işlem detayını mutlaka bilirsiniz.

Arçelik beyaz eşya servisi ve klima servisi Bodrum'da kaliteli hizmetin öncülüğünü ederek sizlere ihtiyaç duyduğunuz her anda beyaz eşya ve klima cihazlarınız için teknik destek sağlamaktan mutluluk duymaktadır.

Arçelik servis aracılığı ile hangi hizmetleri alabilirsiniz?

Arçelik markasının üretmiş olduğu tüm tip buzdolapları derin dondurucu cihazlar çamaşır makineleri bulaşık makineleri kurutma makineleri ve kurutmalı çamaşır makineleri fırın kategorisine dâhil cihazlar ve klima cihazı ile alakalı tüm teknik desteği profesyonel bir şekilde Türkiye Arçelik beyaz eşya ve klima servisi tarafından almanız mümkün.

Bizlere 7 gün 24 saat aktif bir şekilde hizmet veren ve sizlerin problemlerini çözüme kavuşturmak için çalışan müşteri destek hattı sayesinde ulaşabilir müsait olduğunuz gün ve saat için randevu alabilir ve kaliteli hizmetin tadını sizde çıkarabilirsiniz. Teknik servis olarak ihtiyacınız olan tüm hizmeti güler yüzlü ekibimiz aracılığıyla evinizde işyerinizde Arçelik markalı cihazlar kullandığınız her yerde size sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Arçelik Servis