Beko Servis

BEKO ÇAĞRI MERKEZİ 08508854208

 

Beko Servisine Gelen Servis Taleplerine Ortalama İki Saat içinde Servis Gönderiyoruz. Yerinde Çözülebilecek Arızaları Bulunduğu Yerde Cözüyoruz Bu Sayade Müşterilerimiz Günlerce Tamir Beklemek Zorunda Kalmıyor. Beko Teknik Servis Elemanlarımız En az On Yıllık Tamir Bakım Tecrübesine Sahiptir. Yenilenen Dijital Ürünlerin Tamir , Bakım ve Servisini Yapabilmek İçin Gerekli Eğitimleri Tamamlamışlardır. Çağa Ayak Uydurarak Müşterilerimiz Artık Bize İnternet Ortamından Ulaşmasını Sağlıyoruz ve Siz Değerli Müşterilerimizi Hızlı Garantili ve Orjinal Yedek Parça Kullanarak Hizmet Veriyoruz. Sorularınız Görüş ve Önerilerileriniz için Bizi Arıyabilirsiniz. Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz ( Hizmet İçin Varız)

Beko servisi

Evinizin olmazsa olmazı klimalarını için ve beyaz eşyalarınız için yetkili servis garantisi ile Türkiye Beko klima ve beyaz eşya servisi artık yanınızda.

Beyaz eşyalarınızın ve klimanızın Rutin kontrollerini ve teknik bakımlarını dert etmenize gerek kalmadı.

Beko klima ve beyaz eşya servisi olarak Beko marka klima ve beyaz eşyalarınızın tüm bakım onarım ve tadilat işlem sorumluluğunu üzerimize alarak sizi bu yükten kurtarıyoruz.

Ayrıca bu hizmeti bütçenize uygun kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla gerçekleştirerek memnuniyetinizi en üst seviyede sağlamayı amaçlıyoruz.

Beyaz eşya tercih ederken fiyat kalite performans dikkate alınarak tercihlerinizi sağlamış olmanız çok normal ve gerekli olandır. Aynı durum beyaz eşya ve klima servisi için de geçerlidir.

Bütçenize uygun olmayan bir hizmet almak sizi memnun etmez.

Klasik bir şekilde uygulanan kontrol işlemleri için uçuk miktarlar talebeden servislerin canını biraz sıkacak bir haberde olsa Beko klima ve beyaz eşya servisi sizi düşünerek uygun bir bütçeyle en kaliteli hizmeti sunmaya karar verdi.

Klima ve beyaz eşya bakımları neden önemli, neden bakım yaptırmalısınız?

Çünkü hak verirsiniz ki Bütün yılı yoğun bir şekilde kullanılan beyaz eşya ve klimalarını da yorulacak hiç değilse bir temizliğe ihtiyaç duyacaktır.

Basit temizlik işlemlerini kendiniz gerçekleştirebilir, ama teknik olan motor temizliği ve benzeri işlemleri tek başımıza gerçekleştirmeniz mümkün değildir.

Klimanız için şayet gerekliyse filtre değişimi hava borularının temizlenmesi sirkülasyonu sağlanması ve daha sağlıklı çalışan bir klima için yapılması gereken teknik işlemler bulunmaktadır.

Çamaşır makinesi buzdolabı şofben ayrıca bulaşık makinesi gibi Beko markalı beyaz eşyalarınızın da kireç rezidans kontrolü, motor performans kontrolü gibi işlemlerden geçmesi gerekir.

Ki önüne geçilebilecek herhangi bir arıza durumu var ise önüne geçilmesi hedeflenmektedir.

Kontrollerinizi yaptırmazsanız önüne geçebileceğini arızaları önlememiş ve aile bütçesini sarsacak bir şekilde eşya yenilemek zorunda kalmış olabilirsiniz.

İşte Beko servisi sizi bu yükten kurtarmayı amaçlamaktadır.

Siz sadece bizi arayın profesyonel bir şekilde hizmet almanın tadını çıkarın.

Beko Servis