Bosch Servis

 

Büyük veya küçük tüm Bosch Ev Aletleri için 08508854208 numaralı Bosch Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.
 

Bosch Servis

Bosch marka her türlü elektrikli ev aletlerinizin bakım ve onarımı için Bosch Klima ,Bosch Kombi Servisi her zaman hizmetinizdedir.

Aniden bozulan veya etkin bir şekilde çalışmayan beyaz eşyalarınız için günün herhangi bir saatinde bizlere ulaşmanız cihazınızı yeniden rahatlıkla kullanabilmeniz için yeterlidir. Uzman kadromuz ile bozulan eşyanızı yerinde tamir ederek eski haline getirmek bizim işimiz.

Bosch Klima Kombi Beyaz Eşya Servisi ekibinde bulunan her çalışanımız eşyalarınıza kendi eşyaları gibi özenerek dikkatli bir bakım yapar ve tamirat için gerekli olan her parçanın yerine muhakkak orijinal parça kullanılır. Değiştirilen her parçanın iki yıl garantisi olup arıza tekrarı halinde ücretsiz servis verilmektedir.

Mevsim geçişlerinde klima ve kombilerinize mutlaka bakım ve temizlik yaptırmanız gerekmektedir. Bosch Klima Kombi Beyaz Eşya Servisi ailesinde bulunan deneyimli kadromuz ile bu cihazların temizliği ve bakımı titizlikle yapılır ve bu işlemler esnasında çalışma yapılan alan kesinlikle kirletilmez.

Klima ve Kombi Bakımı neden Gereklidir?

Uzmanlar tarafından her yıl yaptırılması gerektiği söylenen klima ve kombi bakımları cihazlarınızın kullanım ömrünü artıran ve verimli çalışmalarını sağlayan en önemli detaydır.

Klimalarınızın uzun süreli kullanımı sonucunda filtrelerinin kirlenmesi kötü kokulara ve soluduğunuz havaya toz karışmasına sebebiyet verebilir. Ayrıca motor bakımı yapılmayan klimaların motorlarında oluşan kirler klimanızın etkin çalışmasını engelleyerek fazla enerji tüketmeye başlar. Bosch Servisi bu gibi durumlarda etkili bir bakımla hem klimanızın iç ve dış temizliklerini yapar hem de gaz ayarı gibi bakımlarını yaparak sizlere ferah bir ortam sağlayan cihazınızın etkili bir şekilde çalışmasını sağlar.

Kombileriniz evlerinizde sıcak sudan ısınmaya kadar konforunuzu sağlayan en önemli makinelerdir. Kış sonun ile yaz başlangıcı arasında kombinize yaptıracağınız bakım kombinizin içinde sıkışmış olan pisliklerin giderilerek cihazın zorlanmadan ve daha az enerji sarf ederek çalışmasını sağlar. Ayrıca kullanım süresi içerisinde meydana gelen basınç değişiklikleri, vana gevşemeleri ve elektronik aksamda oluşabilecek sorunlar çok tehlikeli sonuçlara yol açabilir bu sebeple bu tür problemlerle karşılaşılmadan düzenli olarak Bosch Klima Kombi Beyaz Eşya Servisi gibi teknik servislere bakımları yaptırılmalıdır.

 

Bosch Servis