Hakkımızda

Soğuk ya da sıcak hava etkili fark etmeksizin daima kullanılan kombilerin izin bakımını yaptırmak için güvenilir profesyonel ekibi ile çalışmalarına devam eden Arti Kombi ve şofben servisi hizmetleriyle yanınızda olacaktır.

Kombi bakımı ve şofben bakımı hangi zaman dilimlerinde yapılmalı bakım esnasında hangi işlemler uygulanmalı gibi sorularınızın cevabını Arti Kombi ve şofben servisi aracılığı ile edinebilirsiniz.

Kombi bakımı nasıl yapılır?

Başakşehir kombi servisinden hizmet talebeden müşterilerinin evlerinde gittiğimizde Yahudi iş yerlerine gidildiğinde öncelikli olarak tesisat vana kontrolü kombi ve peteklerin gözden geçirilmesi işlemleri uygulanır.

Kaçak var ise ve tamir gerektiren bir işlem var ise yapılır. Gerekli tüm kontroller titizlikle sağlanır.

Gerekli kontroller sağlandıktan sonra petek temizleme işlemi için makinenin tesisatı monte edilmesi sağlanır.

Bunun için yeterli bir alan gereklidir.

Kolektör adı verilen cihaz genellikle banyo veya mutfakta çalıştırılır.

İşlemler için öncelikle radyatör ve havlupanın sökülür ve petek temizleme işlemi sırasında mekân kirletilmesi söz konusu değildir.

Temizleme işlemi sonrasında ortaya çıkan kirli atın gideri için lavabo tuvalet tercih edilir 10 ile 15 metre uzunluğundaki gider hortumları sayesinde hiçbir yer kirletilmeden temizleme işlemeye gerçekleştirir.

Petek temizleme işlemi esasında iki aşamadan oluşur:

1. Aşama peteklerin ve tesisatın üst boru sistemlerinin temizlenmesidir.

2. Aşama ise tesisat borularının alt kısımlarının temizlenmesi işlemidir.

Başakşehir kombi servisinde kombinizin düzenli çalışması rutin kontrollerini sağlanması için gerekli tüm hizmetler kapınıza kadar getirilir uygun fiyat tablosu ile çalışmalar sağlanır.

Neden Arti Kombi ve şofben servisi neye tercih etmelisiniz?

Başakşehir kombi ve şofben servisi profesyonel bir ekip ile çalışmalarını sürdürmekte olup 2003'ten bu yana güler yüzlü hizmet anlayışından hiç ödün vermemiştir.

Bu sebeple sürekli kullanmış olduğunuz cihazlarınızı emin ellere teslim etmek istediğinize aklınıza ilk gelen Arti Kombi ve şofben servisi olacaktır.

Neden bu kadar emin konuşuyoruz Çünkü kalite asla tesadüf değildir Bu bakış açısından hiç vazgeçmeden yoluna devam eden Başakşehir kombi ve şofben servisi müşteri memnuniyeti esasıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Hakkımızda