Franke Servis

Franke Teknik Servis Hizmetleri 08508854208

 

Franke Beyaz Eşya Servis

Evinizde ya da iş yerlerinizde güvenle ve huzurla kullandığınız Franke marka beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanımını sağlayabilmek için yaptırmanız gereken bakımın güvenilir ve kaliteli ismi olan Franke beyaz eşya servisi ailemiz sizlere 1 yıl güvenceli garanti imkanı sağlayarak 7/24 her yerde desteğe hazırdır.

Beyaz eşya teknik sorununuzu en hızlı şekilde çözümleyebilmek adına Franke beyaz eşya servisi İzmir her zaman hizmetinize hazır bulunmaktadır.

Franke Beyaz Eşya Servis Hizmetleri

⦁ Franke Buzdolabı Servisi İzmir
⦁ Franke Çamaşır Makinesi Servisi İzmir
⦁ Franke Bulaşık Makinesi Servisi İzmir
⦁ Franke Fırın Servisi İzmir

 

Bütçe Dostu Fiyatlar 

Firmamız siz değerli müşterilerimize buzdolabı, klima, kombi, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi ürünlerde İzmir'in en kaliteli özel servis hizmetlerinden birini sunarken aynı zamanda fiyatlandırma konusunuda çok önemsediğini bilmenizi isteriz.Ülkemizin ekonomik durumu göz önüne alınıp fiyatlandırmalarda buna göre yapılmaktadır.

Firmamız ile anlaşıp cihazınızı bizlere emanet ettiğiniz için pişman olmamanız için çalışmaktayız.

 

 

1 Yıl Hizmet Güvencesi


Franke Servis olarak sizlere sunmak istediğimiz hizmetin yüzü olan Servis Destek elemanlarımızı özenle seçtiğimizi belirtmek isteriz.

Yaptığımız işlere güvenimizin tam olmasının bir göstergesi olarak normal şartlar altında süresi dolmuş olan Franke marka buzdolabı, klima, kombi, çamaşır bulaşık makinesi veya fırın gibi ürünlerinizin tamir süreçleri içerisinde arızası giderilen veya komple değiştirilen parçalarınıza 1 yıl firma olarak biz güvence vermekteyiz.
Franke markalı cihazınızın onarımı sonrası size sunulan teknik servis fişimizi kaybetmemeniz şiddetle tavsiye edilmektedir. Franke markalı cihazınızın teknik servisimiz tarafından onarımının ardından geçicek olan 1 yıllık süreçte cihazlarınızın tamir öncesi baş gösteren sonrunlarının tekrar etmesi halinde  bizi arayıp fiş numaranızı söyleyerek arızanın tekrar ettiğini bildirdiğiniz takdirde tamir işleminin tekrarı ücretsiz olarak yapılacaktır. Franke servisi olarak sizlere kaliteli teknik servis hizmetini sunmaktan onur duyacağız.

 

 

 

Franke Servis