Samsung Servis

SAMSUNG ÇAĞRI MERKEZİ 08508854208 

Samsung, tüketici elektroniği alanında uzmanlaşmış, dünyada gelir bakımından en büyük yedinci en değerli marka olan teknoloji devi şirkettir. 80 yılı aşkın süredir büyüyerek faaliyet gösteren markaya Samsung servisi olarak destek veriyoruz. Uzmanlığını taşıdığımız birimler olan Samsung beyaz eşya servisi, Samsung TV servisi, Samsung süpürge servisi ve Samsung klima servisi ile sadık Samsung tüketicilerinin hizmetindeyiz.

 

Samsung Beyaz Eşya Servisi Hizmetleri - Samsung Beyaz Eşya Tamiri ve Bakımı

 

Samsung beyaz eşya kategorisinde buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, fırın/ocak, bulaşık makinesi gibi bir evin veya işletmenin demirbaşı olan ürünler bulunur. Her bir ürünün çalışma prensipleri, performansı ve bakım ihtiyaçları için Samsung beyaz eşya servisi ekibimiz bilgili ve deneyimli kişilerden oluşur. Amacımız, buzdolabınızda, bulaşık makinenizde, fırında, çamaşır makinenizde veya kurutucunuzda gerekli hizmeti, bizi aradığınız günde tamamlamaktır. 

 

- Samsung buzdolabı tamiri: Yaygın buzdolabı ve dondurucu sorunları arasında; kaçaklar, akıllı teknolojiler, dokunmatik paneller, gürültülü çalışma, soğutma sorunları, aşırı buzlanma ve yoğunlaşma vardır. Çalışmayan veya arızalı olan buzdolabı için Samsung servisi birimimiz ile görüşebilirsiniz.
- Samsung fırın / davlumbaz tamiri: Fırın ve davlumbazların çalışmamasına neden olan sorunlardan bazıları; bozuk kapaklar, ampuller, anahtarlar, ateşleyiciler, brülörler, röleler ve daha fazlasını içerir. Samsung tamir ve bakım servisimiz eski ve yeni tüm modellere özen gösterir. 
- Bulaşık makinesi tamiri: Bir bulaşık makinesi biraz karışıktır ve yıkama döngüsünün bozulmasına neden olan birçok sorun vardır. Ancak, bu artık sizin için bir sorun olmamalıdır. Samsung teknik servisi bölümümüzde temiz yıkamama, pompa tertibatı kokuları gibi sık rastlanan bulaşık makinesi sorunları giderilir. 
- Samsung çamaşır makinesi/kurutucu tamiri: Yaygın çamaşır ve kurutma makinesi sorunları; kontrol panosu ve havalandırma sorunları, gürültü, önden ve üstten yüklemeli makinelerde sarsıntı, anahtar ve kapak sorunlarıdır. Tüm bunlar, Samsung beyaz eşya servisi müşteri temsilcimizi aradığınız gün kontrolden geçirilecek ve gereken yapılacaktır.

 

Samsung Süpürge Servisi

 

Elektrikli süpürge, bir iç mekan temizliği için elzem olan en gözde araçtır. Zayıf emiş gücü, toz almama/tıkanmış filtre, hortum çatlakları, kablo/fiş sorunları gibi yaygın sorunlar zamanla yaşanır. Samsung süpürge servisi teknisyenlerimizin tamir ve bakım çalışmaları ile süpürgeniz yeni gibi olacaktır. Tüm süpürge modelleri için tamir ve bakım işlemi süresi en fazla 1 saattir.

 

Samsung TV servisi

 

Çığır açan teknolojiler sunan Samsung TV'ler, plazma ekranlardan LCD'ye, LED'den OLED'e, QLED 4K Smart televizyonlara kadar evrildi. Bu süreçte, hızlı teknoloji geçişlerine entegre olabilen Samsung TV servisi ekibimizin üstün yeteneklerine güveniyoruz. Her model TV için teknik servis hizmeti sunabilme potansiyeline sahibiz. LCD ve plazma televizyonlar 2014 yılı itibarı ile artık üretimde değil, fakat hala çoğu evde kullanılmakta olan bu televizyonlar için bile TV servisi hizmeti alınabilir.

 

Samsung Klima Servisi

 

Klimaların karmaşık yapısı ve özellikleri Samsung klima servisi teknisyenlerimiz için özel ihtisas konusudur. Samsung split klimalar, merkezi sistem kanallı klimalar, kanalsız mini klimalar, duvar tipi/yer tipi/tavan tipi/salon tipi klimalar üreten markanın tüm klima modellerinde teknik personelimiz etkindir. Su sızıntısı, soğutucu sıvı kaçağı, yüksek sesle çalışma gibi klima şikâyetleriniz için bizi hemen Samsung özel servisi numaralarımızdan 7/24 arayabilirsiniz.

 

Samsung teknik servisi olarak, cihazlarınızın tamir ve bakım hizmetlerinden en iyi performansla çıkacaklarına dair garanti veriyoruz. Teknik personelimiz, sürekli eğitim alır ve deneyimlerini geliştirir. Bu nedenle tüm cihazlarınıza mükemmel bir tamir ve bakım uygulayacaklardır. Eski veya yeni olsun, tüm cihaz modellerini ve teknolojilerini 1 yıl garantili onarıyoruz.

 

Samsung Servis