Siemens Servis

SİEMENS ÇAĞRI MERKEZİ 08508854208

Siemens Servis

Beyaz eşyalarınızı ve klimalarınızın ihtiyacı olan tüm teknik servis hizmetlerini Siemens Klima ve Beyaz Eşya Servisi ile karşılayabilirsiniz.

Görev yapmakta olan ekiplerimiz arızalanmış ürünlerinizi hızla tamir ederek günlük konforunuzun yeniden sağlanması konusunda sizlere çok büyük fayda sağlayacaktır.

Siemens Klima ve Beyaz Eşya Servisisatış sonrası tüm hizmetler ile sizlere büyük yardımları dokunacak olan bir yetkili teknik servistir. Aldığınız cihazlarınızın kurulumu, bakımı, tamirat ve temizlik gibi işlemler esnasında gerekli olan tüm teknik desteği sağlayacak olan ekiplerimiz işlerinde oldukça tecrübeli ve hızlı çalışan personelimizden oluşmaktadır.

Yüksek hizmet kalitesi ile geniş bir çalışma kapasitesine sahip olan teknik destek ekiplerimiz yedi gün çalışmaktadır böylelikle ihtiyacınız olan her an sizlere hizmet sunabilmekteyiz.

Siemens Servisi beyaz eşyalarınızın ve klimalarınızın kurulum aşamasında sadece cihazlarınızı bulunacakları yere montajlayıp gitmez, sizlere ürünlerinizi nasıl kullanmanız ve korumanız gerektiği konusunda gerekli tüm detaylı bilgiyi vererek sizlerden gelecek tüm soruları yanıtlar. Cihazlarınız tam performansla çalışır hale getirilerek sizlere teslim edilir.

 Siemens Klima Servisi bozulan beyaz eşyalarınızın tamiri için güvenle arayabileceğiniz bir servistir. Ekonomik ücret tarifemiz, deneyimli ekibimiz ve müşteri dostu çalışma prensiplerimiz ile sorunlarınızın bir an önce çözüme kavuşması için çalışmaktayız. Tamirat esnasında kullanmış olduğumuz orijinal parçalar garantilidir kesinlikle yan sanayi ürünler kullanmayız.

Siemens Klima ve Beyaz Eşya Servisi klimalarınızın yıllık bakım ve temizlik işlemlerini de titizlikle gerçekleştirir. Teknik ekiplerimiz klimalarınızın iç ve dış ünitelerindeki tüm parçaları detaylı olarak temizler ve inceler, gerekirse onarım yapar. Bu sayede hem klimanızın kullanım ömrü artar hem de daha sağlıklı bir hava solursunuz. Aynı zamanda ekiplerimizin yapacağı bu bakımlar klimanızın çalışma performansını yükselterek kullanılan enerji miktarını düşürür ve ekonomik fayda elde edersiniz.

Cihazlarınızla ilgili yapılan her işlem bulunduğunuz yerde ve sizlerin yanında yapılmaktadır. Firmamız yetkili bir servis olup her işlem güvencemiz altındadır.

Cihazlarınızı güvenebileceğiniz bir ekip en kısa sürede tamir etsin, sonuç garantili olsun istiyorsanız bizlere ulaşınız..

Siemens Servis